top of page
Image by Tim Mossholder

O zabiegu

Brazylijska keratynowa kuracja do włosów COCOCHOCO Premium Brazilian Keratin to innowacyjna i absolutnie rewolucyjna metoda, która w czasie jednego zabiegu zmienia puszące się, zniszczone farbowaniem, trwałą ondulacją lub rozjaśnianiem pasma w proste, gładkie i błyszczące włosy. Zabieg głęboko i intensywnie regeneruje włosy, a przy tym nadaje im naturalny połysk na około 3-5 miesięcy.

Cocochoco Original

Brazylijska keratynowa kuracja do włosów COCOCHOCO Brazilian Keratin Hair Treatment to innowacyjna metoda, która nadaje włosom zdrowy, jedwabiście lśniący wygląd. Receptura opiera się na keratynie, białku będącym podstawowym budulcem skóry, włosów i paznokci. Keratyna jest naturalną substancją, która umożliwia przywrócenie włosom zdrowej struktury i dobrej kondycji oraz zwiększa ich elastyczność.

Brazylijska keratynowa kuracja do włosów COCOCHOCO Brazilian Keratin Hair Treatment wzmacnia włosy za pomocą intensywnie odżywiającej receptury. Brazylijska kuracja keratynowa NIE ZAWIERA FORMALDEHYDÓW. Chroni włosy przed uszkodzeniami strukturalnymi. Sprawia, że stają się gładsze i zdrowsze z każdym zabiegiem. Skraca czas stylizacji i suszenia włosów oraz je ułatwia. Zabieg trwa od 1,5 do 3 godzin w zależności od długości i grubości włosów.

Po nałożeniu produktu, aby zamknąć wilgoć w łodydze włosa i nadać włosom gładkości, używa się prostownicy rozgrzanej do temperatury 220°C (450°F). Rezultaty kuracji keratynowej są widoczne natychmiast po zabiegu. Włosy są błyszczące i wyglądają zdrowo. Zabieg można wykonywać zarówno na niezniszczonych włosach naturalnych, jak i na tych poddawanych zabiegom chemicznym (jak farbowanie, rozjaśnianie, pasemka, trwała ondulacja, prostowanie chemicznie). W celu utrwalenia rezultatów zabiegu, do pielęgnacji włosów zalecamy stosowanie produktów z przeznaczonej do tego specjalnie linii.

Cocochoco-Original_1000ml 9.7.23.gif
Cocochoco Pure_1000ml.gif

Cocochoco Pure

COCOCHOCO Pure to limitowana edycja, opracowana specjalnie dla jasnych włosów.

COCOCHOCO Pure zapewnia włosom dodatkową długotrwałą miękkość i połysk. Cocochoco Pure wzbogacony o czyste białko keratyny, został specjalnie opracowany w celu naprawy ekstremalnie zniszczonych włosów. Czysty skład i autentyczne składniki, jak czysta mineralna krzemionka i woda o odczynie neutralnym sprawiają, że keratyna przenika do mieszków włosowych, naprawia strukturę włosów i odbudowuje warstwy łodygi włosa. Czysty skład pozwala również uniknąć wydzielania pary podczas prostowania.

 

Brazylijska kuracja keratynowa do włosów COCOCHOCO Brazilian Keratin Hair Treatment to unikalna innowacyjna metoda, która jest w stanie przekształcić Twoje matowe lub zniszczone pasma w lśniące, proste, gładkie i błyszczące włosy. Jak wspomniano wyżej, zabieg opiera się głównie na keratynie (białko stanowiące główny budulec włosów, paznokci i skóry). Keratyna jest naturalnym źródłem składników odżywczych i przywraca włosom lśniący, zdrowy, odżywiony wygląd oraz naturalną gładkość. Brazylijska kuracja keratynowa do włosów COCOCHOCO sprawia, że Twoje włosy są proste, nie zmieniając ich struktury. Kurację można stosować na każdy rodzaj włosów - naturalnych lub poddanych zabiegom (po trwałej ondulacji, farbowaniu, rozjaśnianiu, dekoloryzacji i prostowaniu chemicznym). Zabieg trwa od 1,5 do 3 godzin, w zależności od grubości i długości włosów.

 Cocochoco Gold

Złota kuracja do włosów COCOCHOCO Gold Hair Treatment to luksusowa kuracja do włosów, a jej innowacyjne, oparte na dobroczynnej keratynie działanie wygładzi i wyprostuje Twoje włosy oraz nada im połysk.

 

Złota kuracja COCOCHOCO Gold pomaga przywrócić włosom naturalny, zdrowy wygląd bez potrzeby żmudnej pielęgnacji. Płynne 24-karatowe złoto zmniejsza tendencje włosów do elektryzowania się i wchłaniania wody, a w efekcie chroni je przed wilgocią, słoną wodą morską i deszczem.

 

Złota kuracja COCOCHOCO Gold nie zmienia struktury Twoich włosów, jedynie pomaga im dobrze się prezentować. Preparat łatwo się nakłada i można go stosować na wszystkie rodzaje włosów, w tym na włosy poddane kiedyś zabiegom chemicznym. W zależności od długości i grubości włosów, czas aplikacji i cały zabieg trwają od półtorej godziny do trzech godzin. Po nałożeniu produktu, należy go utrwalić za pomocą prostownicy w temperaturze 220 stopni Celsjusza (450 stopni Fahrenheita). Ma to na celu zamknięcie substancji nawilżającej w łodydze włosa, a w rezultacie pozwala na uzyskanie długotrwałe błyszczącego wykończenia.

Cocochoco Gold_1000ml copy.gif
COCOCHOCO (37).png

Botox do włosów

Botox do włosów COCOCHOCO 500ml Kompleksowa regeneracja włosów

Zabieg wielofunkcyjny, który głęboko regeneruje suche, zniszczone włosy, poprawia ich strukturę i nadaje połysk, nawilża i intensywnie pielęgnuje, ponadto leczy rozdwojone końcówki, poskramia puszenie włosów i zapewnia ochronę UV.

Sugestia naszego zespołu

Aby utrzymać efekt i przedłużyć trwałość rezultatu, przed zabiegiem użyj szamponu oczyszczającego COCOCHOCO, a po zabiegu stosuj wskazane produkty pielęgnacyjne (szampon i odżywka nie zawierające siarczanów).

 

Przed wykonaniem zabiegu zalecamy konsultację z dobrym fryzjerem, mającym doświadczenie w zakresie prostowania włosów.

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
bottom of page