top of page
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
04_1920.jpg

O marce

brown hair flowing
cocochoco logo

Witamy Cię serdecznie i zapraszamy do zapoznania się z produktami kosmetycznymi G.R Global. Doświadczenie wynikające z działania już od 1997 w globalnej branży kosmetycznej roku sprawia, że dziś nasza firma znajduje się niewątpliwie na uprzywilejowanej pozycji. G.R Global cosmetics chlubi się reputacją technologicznie zaawansowanego, niezawodnego i godnego zaufania producenta profesjonalnych produktów do pielęgnacji włosów i innych produktów kosmetycznych.

 

Szczycimy się współpracą z klientami z całego świata, wśród których znajdują się wiodące marki, firmy sprzedaży bezpośredniej oraz szerokie spektrum niszowych, prywatnych marek. Bagaż doświadczeń firmy, nasza znajomość najnowszych technologii, szerokie możliwości produkcyjne, obszerna biblioteka innowacyjnych receptur i sprawne zarządzanie łańcuchem dostaw zapewniają naszym klientom pełną gamę produktów i usług outsourcingowych.

1 (2).jpg
2 (4).jpg

Naukowo opracowane technologie i informatyka od dawna służą swoimi osiągnięciami dynamicznie zmieniającej się branży pielęgnacji urody i zdrowego stylu życia. W dzisiejszych czasach, rynek oferuje konsumentom łatwy i szybki dostęp do wielu informacji, zaś kanały dystrybucji poszerzają się i nieco rozmywają, czemu towarzyszą rosnące oczekiwania klientów.

 

W G.R Global cosmetics rozumiemy wyzwania związane z opracowaniem i wprowadzaniem na rynek nowych produktów. Bagaż doświadczeń i różnorodność talentów naszego zespołu pozwalają nam tworzyć rozwiązania produktowe dostosowane do konkretnych potrzeb biznesowych. Nasze usługi w zakresie opracowania produktu od koncepcji początkowej do produktu gotowego do sprzedaży (concept-to-shelf), obejmujące opracowywanie receptur, projektowanie, produkcję, napełnianie, montaż i dystrybucję, przyczyniły się do rozwoju naszej firmy i stabilności na rynku produktów higieny osobistej.

Rozumiemy konkurencyjność dzisiejszego rynku i jesteśmy świadomi presji kosztów i marży. Szeroka gama gotowych receptur opracowanych w naszej firmie, nowo tworzone produkty i płynny proces produkcyjny pomagają w istotny sposób skrócić czas wprowadzenia produktu na rynek. Skupiamy się na potrzebach produkcyjnych, tworzeniu zapasów magazynowych, na sprawności logistycznej, terminowości dostaw, a także na wsparciu klienta, a wszystko to by redukować koszty, jednocześnie zwiększając wydajność.


Zespół G.R Global cosmetics będzie Państwa strategicznym partnerem w zakresie produktów i usług.  Służymy pomocą w zakresie tworzenia, dalszego rozwijania lub analizy naszych lub Państwa produktów i możliwości - jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdej chwili.

3 (2).jpg

Obserwuj nas na Instagramie

93497785_2603297056616011_914466616845008896_n.jpg
  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
bottom of page